Evo koliko je Dinamo zaradio remijem protiv Monaca

Dinamo je odigrao neodlučeno 2:2 s Monacom u susretu 2. kola Lige prvaka igranom u srijedu navečer na stadionu Maksimir.
Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2:0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 89. minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Ovim remijem Dinamo je zaradio 700.000 eura nakon utakmice s Monacom s obzirom na to da se svaki osvojeni bod toliko nagrađuje.

U trećem kolu 23. listopada Dinamo gostuje kod Salzburga.

Pogledajte fantastičan pogodak Petra Sučića za vodstvo Dinama protiv Monaca

11 komentara

• Zaradio, pa što? Vidite li na čemu “igraju”, sramota… I dođe svega 10-ak tisuća gledatelja, što je nova sramota.

• E moj Jozo,proteći će puno Neretve kroz Čapljinu dok JAJDUK se približi Dinamovom učinku u Evropi a vi uživajte u pobjedama prije trideset godina protiv Velikana kao što su Sparta Prag,steaua Bukurešt,anderleht,hahaha sve krema evropskog nogometa koju ste vi pobijedili,ahahaha a moj Joža što me jutros nasmija i učini ovaj tmurnu dan tako veselim,a vi samo čekajte i maštajte,hahahahahaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• Vi bi još igrali na staroj PLINARI,da vam dragi vam VOŽD I DOŽIVOTNI PRESJEDNIK( Tito) nije napravio poljud,bleeeee🇻🇳🇻🇳🇻🇳

• Ma kad češ se vratiti Jozu,s kim se vratiti..Hajduk je igrao nogomet prije 25,39 godina ,ovo danas je sramota..Pumpanje neke euforije,davanje lažne nade navijačima ..Kako Hajduk da osvoji prvenstvo pa udarac po golu nije imao protiv Rijeke..Treba bit realan i reći da je sadašnji Dinamo i zadnjih godina par levela iznad Hajduka i ostatka HNL,Nije čudo da Rijeka i Hajduk ispadaju u prvim pretkolima u Evropi,kad vidiš njihov derbi i utakmicu sve ti je jasno..Može Hajduk ,Rijeka dobiti Dinama u 1,2 utakmici,al u prvenstvu nemaju nikakve šanse biti ispred Dinama realno.

• Da je stadion normalan od ulaznica bi mogli uzeti toliko i više ! Stvarno jadno koliko je reprezentativaca dao i bodova u Europi . Hns i grad Zagreb neka se stide .

• Po onakvom nevremenu cijeli dan i prolomu na stadionu bez krova svaka čast svim ljudima koji su došli..Bilo je 13 tisuća ljudi za respekt,navijački sjever pun i navjanje svih 90 minuta o čemu ti svega ti…Da je stadion ruglo to se odavno zna ,i sramota je da najbolji klub u Hr i reprezentacija igraju na takvom stadionu..