Hajduk na Poljudu pobijedio Posušje

Nogometaši Hajduka pobijedili su HŠK Posušje rezultatom 1:0 u zatvorenoj trening utakmici na pomoćnom terenu Poljuda.

Nakon prvog dijela koji je završio bez pogodaka, Hajduk je u nastavku stvorio nekoliko dobrih prilika, ali pobjednički pogodak stigao je tek pred sam kraj utakmice.

Roko Brajković je lijepim driblingom probio stranu i ubacio pred vrata, a Noa Skoko je pokupio odbijanac i pogodio iz blizine.

Trener Gennaro Gattuso dao je igračima slobodan dan u nedjelju, a već u ponedjeljak Bijeli putuju na središnji dio priprema u Sloveniju gdje će biti do 10. srpnja i odigrati četiri prijateljske utakmice, priopćio je Hajduk.