Hrvatska ostala bez pobjede protiv Albanije u samoj završnici

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je neriješeno 2:2 protiv Albanije u drugom kolu skupine B Europskog prvenstvu u Njemačkoj.

Albanci su šokirali već u 11. minuti. Asani je s krila ubacio loptu, Laci ispratio i lagano matirao Livakovića.

Tražili su potom u 16. minuti kazneni udarac nakon što je albanski igrač u šesnaestercu, ali je sudac odmahnuo rukom. Napadali su Albanci svim snagama, a Livaković brani stopostotnu priliku Asllanija u 30. minuti.

Spasio je pred sam kraj prvog dijela hrvatsku reprezentaciju ponovno Livaković nakon što je Manaj pokušao glavom s pet metara ubaciti loptu u mrežu.

Razbudili su se u drugom poluvremenu “Vatreni”, stvarali su prilike, a prvu koju su uspjeli iskoristiti je ona Kramarića u 74. minuti kada pogađa za izjednačenje na oduševljenje navijača u Hamburgu.

Samo dvije minute nakon, Hrvatska dolazi do svog drugog gola i preokreta. Budimir je odigrao povratnu za Sučića koji puca, a lopta se odbija od dva igrača Albanije.

Imali su hrvatski reprezentativci potom šansi koje nisu iskoristili, ali zato Albanci koriste onu u posljednjim minutama susreta. Gjasula je ostao sam u kaznenom prostoru i zabio pogodak za konačan rezultat od 2:2.

Evo što je Hrvatskoj potrebno za prolaz skupine

56 komentara

• Zalosno koja losa igra u.prvom.Drugo .jos veca tuga kad ne mogu da drze 6 zadnjih minuta…kuci…kuci i cekati neku novu ekipu za nekoliko godina .Ovi su dali svoje davno!

• Bas su jadni. Obrana nula. Umjesto da su u produzetku navalili na njihov gol,samo da ih odmaknu od nas, oni dozvolili da im Albanci 8graju 8gru pred nasim vratima. Dalicu, kuci.

• T.Ivković. Poslušajte kad bude na snimki (youtube-u i slično) što je čovjek i vrhunski stručnjak za nogomet rekao. Sve je rekao kao malo tko. Poslušajte šta čovjek kaže.

• Stvarno,1.pol.katastrofa,ajde u drugom okrenuli i ne mogu se obranit par minuta… niđe veze,prođe onaj kraj 4 orice nasih,to se pravi prekrsaj 30 m od gola. Prelako drugi dolaze do sanse,a nasi nikako… nemoze nase od nasega… A Talijani ce ih razbit.

• Tugo moja pa kakvi ste vi amateri..sami sebe ste poslali nazad kuci,za drugog i niste..ne moze pobjec svoj od svoga.

• Cisti poraz Dalica i strucnog stozera. Modric, Broz, Perisic i Kramaric su trebali ic vani u 30. minuti. Ali Dalic je kukavica koja ne smije izvadit Modrica, a ni Broza ocitno ne smije dok utakmica ne dodje skoro do kraja. Kramaric je igrac koji uspije nekako zabiti, ali je pitanje bi li uopce bilo potrebe da je umjesto njega netko brzi tko manje komplicira. Broz neka ide igrati u pustinju, za ozbiljnog nogometa vise nije, ako sam ne ode iz reprezentacije treba mu se zahvaliti i ne zvati ga vise. Perisic forsira, hoce nesto napraviti ali se vidi da nakon ozljede to vise nije to, poslije takve ozljede se i puno mladji tesko vracaju.
    Kovacic na trenutke odlican, ali uvijek mu fali malo hrabrosti za zavrsni potez, daleko najbrzi nas igrac s loptom, ali taj kukavicluk prema naprijed nikad necu razumijeti.
    Zao mi jedino Sutala, momak je odlicno odigrao 94 minute i onda onaj zadnji napad usere sa mlitavim dodirom lopte

• moj komentar
    bijo je točan ako hrvaska odigra remmi sa albanijom da to računaju kao pobjeda
    hrvaska je završila euro evo moje nove stručne analize španjolska Italija odigraće nerješeno Italija hrvatska pobjeda Italije španjolska Albanija pobjeda španolske adijo🤣🤣

• To da podijelit Ce bodove,a Talijani Ce s nama na nulu ic, ali posto nama leže Talijani ,dobit Ce mo ih ,i to je to….adio taliano

• Dalić je svoje odradio.Dobro su nas na ovom prvenstvu osramotili.On ko trener nije trebao staviti igrače da igraju koji nisu spremni.Nema tu zahvale nekome tko je dobro igrao ima četiri god.Dalić i stožer nisu se profesionalno ponijeli.Pa jeli on vidio protiv Španije da igrači nemaju kondiciju ni rutinu.Malog Baturinu uveo pri kraju danas momak željan igre i dokazivanja ali jok on drži dudove kojima treba štap.

• za 17:16
    statije švabija kriva
    što nisu igrali ti misliš daće netko poklonit pobjedu malo sutra nogometši vukuse po stadijonu kao prebjena paščad

• Za 17.54 Ne misli niko o poklonu, ali evidentno je da dobre ekipe lose prolaze, nebi me cudilo da njemacka ili svicarska osvoji.

• U Rusiji i Kataru i drugdje bilo dosta hrvata i super atmosfera, u njemackoj slabo bodrenje, a najglasniji kad ovamo dodu ehh domovina se ne voli iz daljine.

• Zar Strucni nije sve juce kazao.Igramo staromodno i dosadno.Da su broz i majer odpadci to su pokazali danas.Covik je Strucnjak nad Strucnjacima.

• Po meni glavni krivac za poraz protiv Španjolske je izbornik ..Ne možeš proći dobro s Brozovićem koji je totalno van forme, Juranović, minus,, Majer minus, Šutalo, isto, ostalih par neću spominjati a vidiš sve na terenu..Ne tribamo ni izlazit na teren protiv Italije ako opet zaigraju Brozović, Stanišić, Šutalo i par ostalih koji ne mogu meda!.Perišić-prosjek jedva.
    MORAJU IGRATI-Modrić-koliko god imao pogrješaka a imao ih je u ovih par utakmica više nego u ciloj karijeri, mora igrat Budimir, mora Kovačič, mora Pašalić,Sučič je priokrenio utakmicu u našu korist..Kakav to izbornik takvog igrača drži na klupi a igraju mu igrači koji su rezerve u svojim klubovima po Europi..
    Dakle, ako s TALIJANSKOM REPREZENTACOJOM NAŠ IZBORNIK DALIĆ KRENE S BROZOVIĆEM I JOŠ TRI-ČETRI ISTA IGRAČA KOJI SU IGRALI U OVOM PRVOM POLUVRIMENU S ALBANIJOM-ITALIJA ČE NA SATRTI U PRVOM POLUVRIMENU-DRUGO NE ĆE BITI POTREBE NI GLEDATI!

• MOJ DALIĆU U TEBE IGRAJU IGRAČI PO STARIM ZASLUGAMA.DA SI STAVIO BUDIMIRA I SUČIĆA I SRANIŠIĆA OD POČETKA IMALI BI GLATKU POBJEDU.

• Bravo Dalicu, igraci su dali sve od sebe, al ne mozes igrati kad u njemačkoj vodoo samani i ostali yogijaju i izvode rituale nad nasim igracima.

• kriminalni hns savez vodi vražije kolo dalić je konjska muha zundulja vidjeli smo kakosu igrali u Kataru uz pomoć političkog namještanja osviše bronzanu

• 🤣🤣18:41
    navija ti dan i noc
    plaši vrane da kokurz ne poćukaju ti razbijaš glavu oni tkoje plaćen vučese kao prebjeno pašče

• Strucni je juce sve kazao pa je obasut sa uvredama od jednog stalnog retardera.Kazao je da Brozovic majer juranovic perisic Petkovic i ima jos nekih koji su igraci za hnl.Da Hrvatska igra prespor nogomet di lopta dolazi na carinu kod svakog dodira.Alal vera Majstore.Sve smo vidili.Perisic je igrac iz 70i godina proslog stoljeca.Tko jos na pamet centrira pa di lopta zavrsi.To isto radi juranovic.Ne uigrani su a nema ih tko ni uigrati.

• Livaković- Juranović- Stanišić-Erlić-Gvardiol, Kovačić- Sučić-Baturina, Pašalić-Budimir-Ivanušec.
    Samo ova ekipa može Italiju dobit, a zalizani neće 5 igrača od ovih stavit u prvi sastav

• Izgledaju ko da su u 14 sati pokupljeni s bauštele u Frankfurtu! Ni amateri Far4skih Otoka ne igraju ovako izgubljeno…..a žalosti, mati moja mila!

• Dalić potpuno izgubljen. Stavlja u sastav igrače koji su potpuno van forme . Sve prema starim zaslugama. Mladi , brzi i dobri igrači mu sjede na klupi. I na kraju utakmice priča o njoj kao promatrač ili kao igrač a ne kao trener koji je odredio sastav i taktiku. Potpuno je izgubio kompas. Žao mi ovoliko navijača Hrvatske koji su došli na utakmice.

• Sta ce sad ove nase “Švabe” po Kolnu,Frankfurtu Munchenu sto peru guzice
    Moji peraci guzica nadam se da ste ostavili pare od pranja guza a ne placali karte i sebi uskratili kartu za ovamo jer treba ovamo neko pamet prosipat.

• Pronaci komentar u 21:08.Koji bolesnik i koja zloba.Izjedas se na tudje komentare.Covik ima pravo pisati a ti imas pravo da se lijecis.Shvati to na vrime.

• Neznam ko su veci slucajevi,ovi sto komentiraju ili nogometasi .. Kad nema nasih na prventstvu,i ja navijam za Hrvatsku sta cu.. Vjerujem da bi nasa Bih bolje igrala na ovom prvenstvu.