Igmanu tri boda, trener Slobode isključen

Igman je u susretu 7. kola WWin lige Bosne i Hercegovine slavio u petak protiv Slobode 1:0 u Konjicu.

Susret je obilježilo isključenje trenera Slobode Marka Maksimovića u 85. minuti, pred sam kraj, koji je ušao na teren nezadovoljan odlukama glavnog suca Mirze Kazlagića pokušavši mu “čestitati”.

Jedini pogodak postigao je u 55. minuti Amir Velić koji je natrčao na odbijanac Hebibovića i Igmanu donio drugu uzastopnu pobjedu, dok Sloboda u dosadašnjim kolima nije upisala niti jednu pobjedu.

Naredno kolo Igmanu donosi gostovanje kod Sloge u Doboju, dok će Sloboda u Bijeljini biti protivnik Radniku.