“Pomlađena” Hercegovina poražena od Željezničara

MNK Hercegovina poražena je u nastavku Premijer futsal lige BiH od Željezničara rezultatom 2:6.

Utakmica se igrala u Sarajevu, a pogotke za širokobriješku momčad zabili su Luka Rezić i Antonio Naletilić.

Širokobriježani su poveli pogotkom Rezića, ali ubrzo je Demirović preokrenuo rezultat zabivši dva brza pogotka. Pljevljak je povećao na 3:1, da bi Naletilić smanjio na 3:2. Domaćini su u drugom poluvremenu pogotcima Dedića, Hote i Bašovića potvrdili visoku pobjedu.

Pogledajte golove Hercegovine u porazu od Željezničara

Iako smo mlada ekipa, pružili smo dobar otpor protiv iskusnog domaćina. Čestitamo FK Željezničar na zasluženoj pobjedi! Također, ponosni smo na naše momke koji su se borili do posljednje minute. Idemo dalje, učimo i rastimo!, objavili su iz kluba.