Posušje upisalo nova tri boda

U utakmici 2. kola Premijer lige BiH Posušje je na Tušnju s 2:0 pobijedilo Slobodu.

Preciznim udarcem u 37. minuti goste je u vodstvo doveo Bruno Jenjić, a s tom prednošću se otišlo i na odmor.

Utakmica se nastavila u visokom ritmu, a odmah na početku drugog poluvremena, Posušje je udvostručilo prednost kada u 48. minuti za 2:0 zabija Vinko Rozić.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao pa je Posušje upisalo drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu i nova tri boda, dok je za Slobodu ovo drugi poraz nakon što su prošloga tjedna izgubili od Sarajeva.

Iako je bio najavljen i televizijski prijenos utakmice na kanalu Arena 1 Premium, ljubitelji nogometa putem TV ekrana ipak nisu mogli pratiti ovaj susret zbog problema sa strujom na tuzlanskom stadionu.

Ovi tehnički problemi ipak nisu utjecali na VAR sustav koji je bio u funkciji.

U sklopu 2. kola Premijer lige BiH od 21 sat sastaju se Velež i Željezničar.

Standings provided by Sofascore

8 komentara

• Najprije čestitke Posušju.Sloboda i Igman će doći do bodova kad budu igrali sa sebi ravnima goskom i sirokim.Gledao sam Zelju u vrapčićim i još onakav nogomet nisam vidio u bh ligi.Bravo Denise.To je nogomet tako se igra nogomet.Koja igra kakva fizicka pripremljenost.Nogomot koji se jos nije vidi u bh ligi.Posebno prvih 45 min bez obzira sto su u 2 pol pala sva 3 gola.Zeljo igra atomski turbo savrsen nogomet.Koja brzina koja fizicka pripremljenost.Trebao bi Toni sa svojim igracima pogledat snimak i da se oni ne sramote vise.Sta bi bilo sa sirokim da je zeljo igrao protiv njih nogomet.Bilo bi 4:0 za zelju.Treba se pisati istina jer tko igra nogomet to se vidi.Bravo Denise.To jos nisam vidio u bh ligi i mislim da ces ti za godinu ili 2 zavrsiti u puno vecem klubu od Zelje.Koja fizicka pripremljenost igraca zelje pa to je prevazislo bh ligu.Koja brzina koje kretanje.Turbo nogomet a sta cemo sutra viditi u bjeljini.Vec se naziru 4 najlosije ekipe to su gosk sloboda siroki i igman.Ako im me bude pomagaca kao zeljo u proslom kolu njih nitko spasit ne moze.Vidi se da nemaju pokretljivost nemaju igru.Sa Zeljom ce Zrinjski Sarajevo i Borac imati probleme.Tako su mi se dojmili to je čudo.Igraju europski moderno.Sutra ću opet pogledat snimak.Uzalud ovde pisati di pise samo 1 retarder.Treba poslati dopis svim klubovima da pogledaju snimak utakmice i vide kakav se nogomet igra.Onda pogledat kako je zeljo odigrao u 1 kolu protiv onih kojima treba svake godine davati na pocetku prvenstva.