Ronaldo postigao 900. gol i pohvalio Modrića: “Prošli smo mnogo toga zajedno”

Ronaldo je protiv Hrvatske zabio 900. gol karijere.

U sklopu prve utakmice nove sezone Lige nacija, Portugal je u Lisabonu svladao Hrvatsku rezultatom 2-1, unutar skupine 1 Lige A. Portugalci su poveli s 2-0 već u prvom poluvremenu, zahvaljujući golovima Dioga Dalota u 7. minuti i Cristiana Ronalda u 34. minuti, dok je Hrvatska smanjila rezultat autogolom Dalota u 41. minuti.

Cristiano Ronaldo, koji je zabio svoj 900. gol u karijeri protiv Hrvatske, komentirao je utakmicu: Bila je to dobra utakmica. Hrvatska je izvrsna momčad, izvrsno kontrolira igru, ali mislim da smo zaslužili pobjedu jer smo uspjeli postići ta dva pogotka.

Ronaldo se prisjetio i svog bivšeg suigrača iz Real Madrida, Luke Modrića, s kojim je igrao dugi niz godina:

Lijepo je ponovno biti na terenu s Lukom, iako smo danas igrali jedan protiv drugog. Prošli smo mnogo toga zajedno u Realu i uvijek mi je drago vidjeti ga. Sretan sam zbog svega što je postigao. Nogomet su trenuci koji ostaju zauvijek u sjećanju.