Široki poražen u prvoj polufinalnoj utakmici

Gabriel Karamarko
U prvoj utakmici polufinala play-offa za prvaka BiH Igokea je u subotu u Laktašima pobijedila Široki 96:82 (18:25, 25:16, 30:22, 23:19).

Širokobriježani su se dobro držali u prvom poluvremenu, da bi u nastavku domaćini opravdali ulogu favorita i stigli do pobjede u Laktašima.

Gosti iz Hercegovine su bolje ušli u utakmicu i prvu četvrtinu riješili u svoju korist sa “plus sedam”.

Potom je domaći tim uspio zaigrati bolju obranu i na krilima raspoloženog Dragana Milosavljevića (27 koševa) napraviti preokret.

U redovima Širokog, iskazali su se Carlos Pepin sa 17, Mateo Čolak i Gabrijel Karamarko s po 13 koševa, a dvoznamenkasti učinak upisali su još Mile Čović i Josip Jukić s 10 koševa.

Druga utakmica polufinala play-offa igra se u srijedu u Širokom Brijegu s početkom u 19:00 sati.